X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

مراسم خداقوتی به مجریان پروژه پارکینگ پی باغ دیزباد و سه خبر دیگر

یکشنبه 7 آذر‌ماه سال 1395 ساعت 07:22 ب.ظ

«دیزباد وطن ماست»- شورای اسلامی و دهیاری دیزباد در عملی زیبا و به یادماندنی به همراه عده ای از دیزبادیان علاقه مند و حامی فعالیت های توسعه در دیزباد برای خداقوت به میان مجریان پروژه پارکینگ پی باغ دیزباد رفتند.

به گزارش دیزباد وطن ماست، این رویداد ریشه های تاریخی دارد و بر مبنای آن پیشینه تاریخی  امروزنیز تعدادی از بانوان دیزبادی با گل و شیرینی به خدا قوتی،کارگران احداث پارکینگ رفتند و  با تهیه نهار از آنها پذیرائی کردند.رئیس شورای اسلامی دیزباد در گفتگو با دیزباد وطن ماست، ضمن بیان این مطلب افزود: این مراسم در محل پارکینگ شماره 2 برگزارشد که عملیات اجرائی آن از  اول آبان ماه سال جاری شروع شده و تا کنون بدون وقفه ادامه یافته است.

شنیده ها حاکی از این است که این پارکینگ با ساخت دیواری طویل و با ارتفاع متوسط 4 متر در طول زمین های متعلق به سبحان میرشاهی، سوسن کردی و فرزانه کردی ایجاد شده است.  نامبردگان 2 متر در طول زمین خود را برای این امر خیر واگذار کرده اند.

شورای اسلامی و دهیاری دیزباد از این عمل خیر و پسندیده این عزیزان و همچنین کلیه مردان و زنانی که در طول اجرای پروژه همکاری کرده اند تشکر کرده است.


این پیام ضمن تشکر از آنها برای تک تک فعالان عرصه توسعه در دیزباد آرزوی سلامتی و بهروزی از خداوند بزرگ خواسته است. مردم دیزباد نیز، این عمل سخاوتمندانه و حرکت نیکوی این عزیزان را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.گفتنی است این دیوار،  بزرگترین پروژه دیوار گذاری تاریخ دیزباد می باشدکه انشالله تا چند روزآینده به اتمام خواهد رسید. معمار و بنای این سازه بزرگ علی میرشاهی (ورقه) بوده است که با تلاش فراوان خود و 18 نفر ازدسیارانش  هرروز با جدیت فراوان  این پروژه را به ثمر نشانده اند. زحمات این مردان صدیق و زحمتکش نیز در تاریخ دیزباد ماندگار خواهد بود.


پارکینگ شهر حلب (ایستگاه باران سنجی سابق ) در میان ده، نیز با کمک و همکاری شیر علی میرشاهی و تعدادی دیگر از اهالی نیکو کار ده پایین در اراضی متعلق به دهیاری، روز جمعه هفته گذشته به اتمام رسید و مورد  بهره برداری قرار گرفت. ، شورا و دهیاری دیزباد ازاین حرکت نیکو و شایسته این بزرگواران نیز کمال تشکر را دارد.پارکینگ پیش تیغ نیز در اوائل شهریور ماه احداث گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت. این سه پارکینگ جمعا  ظرفیت حدود 100 خودرو را دارد.
امید است کمک های مردم نیکوکار دیزباد همچنان ادامه یابد تا بتوانیم در آینده نزدیک، دو پارکینگ دیگر نیز در دومنطقه ده پایین احداث نمائیم.

نظرات (0)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد