X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیزباد وطن ماست

یک گام تا بهره برداری از پروژه گازرسانی به دیزباد

«دیزباد وطن ماست»- روز چهار شنبه دوم اسفند ماه گاز به لوله های گاز دیزباد و قاسم آباد تزریق شد.

به گزارش دیزباد وطن ماست، عملیات گاز رسانی به دیزباد از اوائل بهار 95 شروع و حدود دوسال به درازا کشید. 

 در مطالعاتی که در دهه هشتاد صورت گرفته بود در بخش زبرخان فقط  روستای  دیزباد بالا به دلیل جمعیت پایین و صعب العبور بودن، غیر قابل توجیه شناخته شده  و با گاز رسانی به آن مخالفت شده بود.

با تماس های فراوان شورا با دکتر مظفری فرماندار وقت و دکتر مروی نماینده مردم نیشابور و ریاست کمسیون انرژی مجلس  و پیگیری از طریق وزارت متبوع با گاز رسانی به شرط احداث جاده گاز از طریق خودیاری مردم موافقت شد.

از آن پس شورا و دهیاری دیزباد بلافاصله و طی مدت دو ماه کار شبانه روزی  5/5 کیلومتر جاده گاز را از محل اعتبارات مردمی به پایان رسانیده  و تحویل شرکت گاز دادند و شرکت گاز هم بدون فوت وقت کار لوله گذاری از قاسم آباد به دیزباد را شروع کردکه خوشبختانه به پایان رسید.  

 شورای اسلامی و دهیاری دیزباد طی پیامی آمدن آغاز بهره برداری از گاز روستای دیزباد را به مردم شریف دیزباد تبریک گفته و از دکتر مروی ، دکتر مظفری، مهندس صادقی مدیر عامل شرکت گاز استان، مهندس شریفان بخشدار وقت، مهندس کریمی ریاست گاز نیشابور، کارشناسان و مسئولین شرکت گازاستان و شهرستان و همچنین پیمانکاران عزیز مهندس عباسی، توکلی و کوهستانی تشکر و قدر دانی کرد.


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :