X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیزباد وطن ماست

کتابخانه های دیزباد را دریابیم

«دیزباد وطن ماست»- اگرچه دیزباد از نظر کتاب، دارای کتابخانه های عمومی و تخصصی است اما همچنان فضاهای عمومی برای مطالعه یکی از مسائلی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

فضای عمومی برای مطالعه به معنای سالن های چند منظوره ای است که می تواند در زمان هایی به مطالعه اختصاص یابد. ضمن اینکه رویکرد ما نباید یک رویکرد صرف سنتی باشد، در واقع این اقدامات می تواند با رویکردهای مدرن نیز صورت گیرد و یکی از آنها ارائه وای فای رایگان در فضاهای عمومی است.

وای فای اینترانت داخلی دیزباد نیز ایده دیگری است که در چند ماه گذشته توسط یکی از دوستان مطرح شد. این وای فای به عزیزانی که وارد دیزباد می شوند اینترانتی می دهد که می توانند با استفاده از آن سایت های مربوط به دیزباد را ملاحظه کنند. همچنین می توانند به برخی از امکانات داخلی دیزباد دسترسی پیدا کنند.

در واقع با این اقدامات می توانیم آن فرهنگ و دانشی را که می بایست هر دیزبادی در بهره گیری از امکانات وطنمان دیزباد به کار گیرد به او بدهیم.


نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
احمق کیست؟۸۴- احمق کسی است که شکایتی دارد. ولی احمق تر کسی است که شکایتی را باور می کند. و احمق تر از این کسی است که می خواهد به داد کسی برسد. و من همه این انواع و درجات حماقت را طی کردم و به کمال حماقت رسیدم و از آنجا بر حماقت خویش بیدار شدم و از حماقت رهیدم.استاد علی اکبر خانجانی

کتاب" هستی بایستی"
پنج‌شنبه 9 فروردین‌ماه سال 1397 ساعت 11:28 ق.ظ
امتیاز: 0 0